• Narrow screen resolution
 • Wide screen resolution
 • Wide screen resolution
 • Increase font size
 • Default font size
 • Decrease font size
Pazartesi, 22 Eki 2018
 • *
  *
  *
  *
  *
  Fields marked with an asterisk (*) are required.

Kurumsal

TARİHÇE

Bayraktar Mühendislik Müşavirlik ve İnşaat San. Tic. Ltd. Şti. 18.07.1996 Yılında Faik Recai BAYRAKTAR tarafından kurulmuştur. Yönetici, mühendis, teknisyen ve finans kadrosuyla birlikte 1996 yılından 2007 yılına kadar konut dalında çok sayıda müşavirlik ve müteahhitlik hizmetleri vermiş olup birçok projenin altında imzası bulunmaktadır.

Tercihimiz kurumsal ve dünya çapında ki firmalar ile tek projede değil devamlı proje ortağı olarak çalışmak ve elektrik taahhüt dalında yakaladığımız eğriyi değiştirmeden yolumuza devam etmektir.

Elektrik, elektronik, enstrüman, otomasyon ve makine montajı komple tesis montajları ve projelendirme konularında ülkenin en iyi firmalarından biri olmayı hedefliyoruz.

 

VİZYONUMUZ

Etkinliğimiz, çevikliğimiz ve örgütsel verimliliğimizle; müşterilerimize, paydaşlarımıza, çalışanlarımıza, topluma ve çevreye kattığımız değeri sürekli ve belirgin bir biçimde artırmaktır ve sektörümüzde önder bir kuruluş olmaktır.

MİSYONUMUZ

Tüm paydaşlarımızla birlikte herkesin kazanacağı,  dürüst ve saygılı ticaret yapmak.  İş yaptığımız şirketleri, çalışanlarımızı, tedarikçilerimizi ve çevreyi ortak kabul eden bir anlayışla birlikte, takım ruhunu özümseyerek, hem kendimizi sürekli geliştirmek hem de ülkemizin gelişimine katkıda bulunmaktır.

 

KALİTE POLİTİKAMIZ

Bayraktar Mühendislik bir defada doğruyu yapma prensibini benimsemiştir.
"Planla" - "Uygula" - "Kontrol Et" - "Önlem Al" formülüyle özetlenecek çalışmalarımızda ;
MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİ öncelikli tutarak; beklentilere uygun, güvenli, ekonomik, dayanıklı, uzun ömürlü, yüksek performanslı, estetik ürünler ve hizmet sunmak için kalite yönetim sistemimizi, ürün şartlarını ve prosesleri sürekli iyileştirmek ana ilkemizdir.

 

İnsan Kaynakları

Firmamızdan Haberler

Ford Otosan ile yeni projeler üzerine çalışmalar devam ediyor.

Fritolay Biogaz Tesisi tamamlandı.

Procter & Gamble ile çalışmalar başladı.

Kısa Bilgiler